5.8.2012

Jak šel čas při rekonstrukci Domu Gärtner

Rekonstrukce Domu Gärtner se blíží ke konci. Byty i ordinace dostávají konečné dispozice. Technická zažízení budovy jsou pomalu osazována a instalována pro své funkce. Dům dostává také novou vnější podobu. Navízíme pár záběrů jak šel čas a jak se mění tvář našeho Domu.

čtěte více »

6.3.2012

Rekonstrukce Domu Gärtner pokračuje

V rámci generální rekonstrukce Domu Gärtner nezapomínáme ani na řešení dopravy osob do jednotlivých pater. Jak je zvykem v moderních stavbách řešíme to výtahem, který zvyšuje komfort obyvatel domu i pacientů mířících ke svým lékařům...

čtěte více »

1.3.2012

Napsala o nás Mladá Fronta DNES

V úterý 28.2.2012 v regionální mutaci deníku Mladá Fronta DNES vyšel článek o našem projektu lékařského domu.

čtěte více »

Významné ocenění v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR

Jiný náš projekt šetrný k životnímu prostředí:  Bytový dům na Roli v Jablonci nad Nisou, získal skvělé ocenění v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR kde zvítězil  v kategorii ZEMĚ

čtěte více »

Dispozice Domu Gärtner

Dům Gärtner

Jak budou vypadat jednotlivá patra našeho projektu se můžete detailně podívat.

čtěte více »

Jak šel čas při rekonstrukci Domu Gärtner

Rekonstrukce Domu Gärtner se blíží ke konci

Náš projekt prochází poslední fází své výstavby, již v brzy by měli Dům obydlit první nájemnící a měli by zde začít ordinovat lékaři.

Po dobu rekonstrukce jsme zaznamenávali vývoj od zanedbaného objektu až po energeticky šetrný a komfort poskytující dům. Při rekonstrukci jsme nepodcenili ani detaily a plastiky na fasádě získaly nový vzhled. Brzy budou dokonale doplňovat celkový dojem z obnoveného sídla uprostřed města.

Velkou péči také věnujeme technickému zařízení budovy - zvláště pak topení, neboť jsme si vědomi, že energie z nebe nepadá. Důraz na energetickou šetrnost klademe stejně jako u jiných našich projektů - například bytový dům Na Roli za jehož realizaci jsme získali ocenění v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR.

Podívejte se na fotogalerii dokumentující vývoj při rekonstrukci.

Dům Gärtner
Nádražní ulice č 728/9a
466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon: 602 425 826

GPS: 50°43'15.424"N, 15°9'51.545"E
e-mail: o.gartner@volny.cz
www.dumgartner.cz

» KDE NÁS NAJDETE
» NAPIŠTE NÁM

» DŮM GARTNER
» VIZUALIZACE
» KONTAKTY