5.8.2012

Jak šel čas při rekonstrukci Domu Gärtner

Rekonstrukce Domu Gärtner se blíží ke konci. Byty i ordinace dostávají konečné dispozice. Technická zažízení budovy jsou pomalu osazována a instalována pro své funkce. Dům dostává také novou vnější podobu. Navízíme pár záběrů jak šel čas a jak se mění tvář našeho Domu.

čtěte více »

6.3.2012

Rekonstrukce Domu Gärtner pokračuje

V rámci generální rekonstrukce Domu Gärtner nezapomínáme ani na řešení dopravy osob do jednotlivých pater. Jak je zvykem v moderních stavbách řešíme to výtahem, který zvyšuje komfort obyvatel domu i pacientů mířících ke svým lékařům...

čtěte více »

1.3.2012

Napsala o nás Mladá Fronta DNES

V úterý 28.2.2012 v regionální mutaci deníku Mladá Fronta DNES vyšel článek o našem projektu lékařského domu.

čtěte více »

Významné ocenění v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR

Jiný náš projekt šetrný k životnímu prostředí:  Bytový dům na Roli v Jablonci nad Nisou, získal skvělé ocenění v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR kde zvítězil  v kategorii ZEMĚ

čtěte více »

Dispozice Domu Gärtner

Dům Gärtner

Jak budou vypadat jednotlivá patra našeho projektu se můžete detailně podívat.

čtěte více »

Dispozice Domu Gärtner

Dispozice Domu Gärtner:

Dům Gärtner je koncipován jako ekologický projekt pro nájemní bydlení a také jako nájemní prostory pro poskytování lékařských služeb se zajištěním komplexního servisu od pohodlí v bytových prostorech, komfort v lékařských ordinacích a čekárnách až po pohodlné parkování pro nájemníky i pacienty.

Místo je velice dobře známo, je vizuálně nepřehlédnutelné při příjezdu do města ve směru od Prahy a je dominantní umístěním při výjezdu z města. Objekt prochází náročnou rekonstrukcí, výměna oken, nové instalace elektro, topení a ZTI. Investor dodrží historickou část fasády orientovanou na sever - vstup do objektu, která si do dnešního dne zachovala historickou podobu.

V intraviánu mezi objekty je zajištěno parkování pro lékaře, personál, nájemníky. Koncept firmy Dům Gärtner s.r.o. vychází s umístění v centru města, dostupnost MHD, blízkost vlakového nádraží návaznost na tramvajové spojení do Liberce i zastávky příměstské dopravy.

Zdravotnická část projektu  - tj. 1 np bude tvořeno ordinacemi lékařů a čekárnami pro jejich pacienty.

Bytová část projektu - tj. 2. a 3.np bude tvořeno byty 2+kk ,které jsou nejžádanější velikosti a budou sloužit jako startovací byty pro mladé. Samozřejmě, že věk není limitní a v domě jsou vítáni všechny věkové skupiny, kteří zde naleznou příjemné bydlení, zdravotní služby, využijí blízkost centra města, služeb, škol, školek, dopravního spojení.

Dům Gärtner
Nádražní ulice č 728/9a
466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon: 602 425 826

GPS: 50°43'15.424"N, 15°9'51.545"E
e-mail: o.gartner@volny.cz
www.dumgartner.cz

» KDE NÁS NAJDETE
» NAPIŠTE NÁM

» DŮM GARTNER
» VIZUALIZACE
» KONTAKTY